Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopravní den a zdravověda

10. 5. 2018

V pátek  27. 4. 2018 se na prvním stupni naší školy konal dopravní den. Nejprve si žáci zopakovali pravidla silničního provozu a význam nejběžnějších dopravních značek. Poté si svoje znalosti ověřili v dopravním testu.  Žáky čtvrtého a pátého ročníku ještě čekala jízda zručnosti na kole. Trasa byla náročná, ale žáci ji zvládli a tady jsou výsledky.

Mezi děvčaty na kole zvítězila Adéla Čurdová  (4. A), na 2. místě byla Viktorie Komínová (5. B)  a  3. místo obsadila Simona Žiačková (5. A).

Chlapci si vedli takto: 1. místo  Lukáš Suchan (4. A), na 2. místě se umístil Václav Blahynka  (5. B), 3. místo patřilo Petru Čížkovi (5. B). 

O týden později, v pátek 4. května 2018, proběhl soutěžní dopravní den a výuka zdravovědy i na druhém stupni. Žáci byli rozděleni do skupin po čtyřech, nejprve ve třídách vyplnili a opravili testy a poté se již jednotlivé skupiny vydaly plnit úkoly na stanovištích (zdravověda - teorie, zdravověda - praxe, výbava kola, jízda zručnosti, jízda vesnicí).

S nejmenším počtem trestných bodů se na prvním místě umístila skupina žáků osmého ročníku ve složení Lenka Trochtová, Martin Bílek, Lukas Bulíček, Tomáš Bulíček. Gratulujeme jim!

Součástí dne byl i preventivní požární poplach, kterého se účastnili všichni žáci i zaměstnanci školy.

Hatalová a URB.

 

Náhledy fotografií ze složky Dopravní den_2018