Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kulturní dům v Prosiměřicích ožil divadlem

16. 5. 2016

dsc08636.jpg

V pátek 13. května 2016 naše škola uspořádala již sedmnáctý ročník Přehlídky divadelních souborů. Do kulturního domu se sjely dětské divadelní soubory z celého Znojemska, aby na divadelních prknech předvedly svá představení. Během dopoledne jsme měli možnost zhlédnout hned několik známých i méně známých pohádek, příběhů a operetek. Trému malí herci rychle zahnali, a proto se diváci z řad MŠ Prosiměřice, MŠ Těšetice a 1. stupně naší školy skvěle bavili.
Odborná porota (paní Martina Výhodová, Ladislava Rivolová a Ladislava Vrbková) měla plné ruce práce. Sladké ceny nakonec doputovaly mezi všechny vystupující děti a diplomy udělají jistě radost ve všech základních školách.

dsc08667.jpg

Celou přehlídkou nás profesionálně prováděla žákyně 9. A Kristýna Hatalová. Poděkování patří i Haně Ludvíkové (8. B) za úvodní píseň.
Naše technická četa ve složení Dominik Dvořák, Miloš Šimeček, Lukáš Matula a Matěj Nejedlý pracovala na plné obrátky, Lucie Semotamová a Hana Ludvíková se skvěle osvědčily jako mile vystupující hostesky.
Za rok opět na shledanou!

 

D. Mráková