Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše škola zvítězila v soutěži Hra se světlem

26. 11. 2016

 Na začátku byl letáček se soutěží, ve které se soutěžilo o řezací plotr. Řekli jsme si, proč to nezkusit. Byl vybrán námět, děvčata z 9. A jej realizovala, fotograf Zdeněk Šilhán nafotil a fotografie byly odeslány na soutěžní adresu.  První radost přišla, když byla naše škola vybrána do druhého kola soutěže. Jenže v tu chvíli nastal ten nejtěžší úkol – získat co možná největší počet liků (nebo česky „To se mi líbí“). Všichni ze školy, včetně pedagogů, žáků, správních zaměstnanců, přesvědčovali své přátele na facebookových stránkách, aby dali svůj hlas právě fotografii naší školy. Nakonec se podařilo a 14. 11. 2016 byla naše škola vyhlášena jako vítěz se 765 liky. 

dsc_4317u--2-.jpg

 

 p1080168.jpg

Tento týden byla výhra doručena a můžeme tvořit. Velké poděkování si zaslouží děvčata z 9. A, která se vytvořila vítězné dílo: Ester Bulíčková, Štěpánka Dolníčková, Monika Hrabalová, Denisa Lorencová, Nikola Radová, Aneta Trochtová, Veronika Trochtová, Michaela Valešová. Díky jejich snaživé práci má naše škola k dispozici moderní pomůcku, která jistě nalezne uplatnění ve vyučování. 

DĚKUJEME ZA VŠECHNY HLASY VE FACEBOOKOVÉM HLASOVÁNÍ!

A. Hatalová