Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reprezentace v okr. kole turnaje ve vybíjené

10. 5. 2019

V úterý 30. 4. a čtvrtek 2. 5. se ve sportovní hale v Husových sadech konalo okresní kolo ve vybíjené. Naši školu reprezentoval výběr žáků 5. a 4. ročníku.

V úterý proběhl turnaj chlapců, kterého se zúčastnilo 9 základních škol z celého okresu. Chlapcům se v turnaji vůbec nedařilo, neboť v  základní skupině se náš tým radoval pouze z jednoho těsného vítězství, a tak je čekal boj o 5. – 9. místo, kde nakonec získali celkové 8. místo

Ve čtvrtek jelo naši školu reprezentovat družstvo děvčat, které doplnily žákyně ze čtvrté třídy. Přes velkou snahu a odhodlání se děvčatům také nedařilo. Nepodařilo se jim vyhrát jediný zápas  a tak skončily na 7. místě.

Doufáme, že v letošním ročníku čtvrtý ročník nasbíral cenné zkušenosti do ročníku příštího.

BARTPA

 

Náhledy fotografií ze složky Vybíjená_2019