Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velký úspěch ve výtvarné soutěži

11. 1. 2016

 

d.jpg

Co všechno se dá dělat v předvánočním čase, si vyzkoušeli někteří žáci z naší školy. V hodinách výtvarné výchovy se pokusili nakreslit, či namalovat obrázek na téma Než přijde Ježíšek.... Nejpovedenější výtvory potom putovaly do stejnojmenné soutěže do Miroslavi. Stejný nápad mělo také dalších deset škol ze znojemského regionu, a proto byla konkurence skutečně veliká. O tom, že naši žáci neudělali ostudu, svědčí výsledková listina.
V kategorii 5. - 6. tříd se na 1. místě umístila Michaela Trochtová ( 5. třída) a na 3. místě Lenka Trochtová (6. A). V kategorii 7. - 9. tříd obsadila 2. místo Hana Ludvíková (8. B).
Všem třem děvčatům blahopřejeme a přejeme jim spoustu dalších krásných výtvarných výtvorů!

D. Mráková