Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝUKOVÉ MATERIÁLY - DUBEN

31. 3. 2020

Dobrý den, vážení rodiče, milí žáci!

V přílohách níže zveřejňujeme materiály k domácímu vzdělávání na celý měsíc duben pro jednotlivé třídy.

Neděste se, prosíme, hned po otevření dokumentu z množství úkolů. Není jich tolik, jak to na první pohled vypadá. Měsíc duben čítá 19 školních dnů. Nezapomeňte, že od 9. do 13. 4. mají žáci velikonoční prázdniny.

Pro každou třídu je určen pracovní sešit, v němž najdete úkoly z hlavních předmětů. Všechny úkoly jsou zaměřeny na opakování a procvičování probraného učiva. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, budeme rádi, když nás budete kontaktovat. Preferujte, prosíme, e-mailovou komunikaci. Pedagogové si e-mailové schránky kontrolují několikrát denně.

Z hlavních předmětů (Český jazyk, Matematika a 1. cizí jazyk) je připraven na každý den 1 úkol. Celkově tedy 19 úkolů za měsíc/předmět. To je: 1 den = 1 úkol ČJ + 1 úkol M + 1 úkol CJ.

Z ostatních předmětů je připraven na každý týden 1 úkol. Celkově tedy 5 úkolů za měsíc/předmět.

Zdůrazňujeme, že vypracování úkolů nepožadujeme zasílat a nebudeme jejich vypracování hodnotit.

Zůstává zcela na vaší volbě, jak budete domácí výuku organizovat. Chápeme, že v současné době je pro Vás domácí vzdělávání velmi složité. Vnímáme vaši těžkou situaci a rozhodně vás nechceme přetěžovat. Nenutíme vás, abyste si pracovní listy doma tiskli. Je to vaše rozhodnutí s ohledem na vybavení domácnosti. Rozumíme tomu, že každý nemá doma tiskárnu.

Není potřeba mít pracovní listy vytištěné. Stačí je vidět na obrazovce nebo na displeji tabletu či mobilu. Zcela vyhovující bude, když použijete pro vypracování úkolů papír, sešit nebo když si je vypracujete ústně.

Všem přejeme hodně duševní pohody. Opatrujte se a zůstaňte zdraví!

Už se na vás těšíme ve škole v normálních časech!

Vaši pedagogové ZŠ Prosiměřice

PRACOVNÍ SEŠITY PRO JEDNOTLIVÉ TŘÍDY:

1. třída

2. A

2. B

3. třída

4. A

4. B

5. A

5. B

6. A

6. B

7. A

7. B

8. A

8. B

9. A

9. B