Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝUKOVÉ MATERIÁLY - KVĚTEN

30. 4. 2020

Dobrý den, vážení rodiče, milí žáci!

Snažili jsme se vám během dubna usnadnit přístup k výukovým materiálům a zpracovat je pro vás přehledněji. Proto jsme připravili Disk Google s výukovými materiály ZŠ Prosiměřice pro jednotlivé třídy a předměty. Věříme, že orientace pro vás bude jednodušší a uživatelsky příjemnější. Pod odkazem na konci článku najdete přístup Disk Google.

Na stránce Disku Google uvidíte nabídku tříd. Vyberte si tu svou a v ní potom otevřete složku Květen.  Potom už můžete vstupovat do složek jednotlivých předmětů, kde najdete zadání domácí práce. Pokud byste přece jen měli problém s orientací na Disku Google, obraťte se na třídní učitele, jsou připraveni vám poradit. Preferujte, prosíme, e-mailovou komunikaci. Pedagogové si e-mailové schránky kontrolují několikrát denně.

Z hlavních předmětů (Český jazyk, Matematika a 1. cizí jazyk) je připraven na každý školní den měsíce května 1 úkol. Celkově tedy 19 úkolů za květen/předmět. To je: 1 den = 1 úkol ČJ + 1 úkol M + 1 úkol CJ.

Z ostatních předmětů je připraven na každý školní týden měsíce května 1 úkol. Celkově tedy 4 úkoly za květen/předmět.

Zdůrazňujeme, že vypracování úkolů nepožadujeme zasílat a nebudeme jejich vypracování hodnotit. Samozřejmě ale budeme rádi, když se na nás obrátíte s žádostí o vysvětlení, radu, pomoc či opravu vypracovaného úkolu.

Zůstává zcela na vaší volbě, jak budete domácí výuku organizovat. Chápeme, že je pro vás domácí vzdělávání velmi složité. Vnímáme vaši těžkou situaci a rozhodně vás nechceme přetěžovat. Nenutíme vás, abyste si pracovní listy doma tiskli. Je to vaše rozhodnutí s ohledem na vybavení domácnosti. Rozumíme tomu, že každý nemá doma tiskárnu.

Není potřeba mít pracovní listy vytištěné. Stačí je vidět na obrazovce nebo na displeji tabletu či mobilu. Zcela vyhovující bude, když použijete pro vypracování úkolů papír, sešit nebo když si je vypracujete ústně.

Všem přejeme hodně duševní pohody a hezké májové dny!

Opatrujte se a zůstaňte zdraví!

Už se na vás těšíme ve škole v normálních časech!

Vaši pedagogové ZŠ Prosiměřice

 

ODKAZ NA DISK GOOGLE S VÝUKOVÝMI MATERIÁLY:

https://drive.google.com/drive/folders/1B3Z1vjMQl3E4tZPGQLd31tLa37yg3-mT