Jdi na obsah Jdi na menu
 


Získali jsme pro vás výukové programy zdarma

8. 4. 2020

Podařilo se nám pro naši školu a všechny naše žáky získat přístup ke všem výukovým programům Didakta nejen ve škole, ale i ve vašem domácím prostředí. Mockrát děkujeme firmě SILCOM Multimedia za bezplatnou multilicenci.

Bude vás jistě zajímat, jak se k programům dostat, nainstalovat je a přihlásit se?

Vše máte podrobně vysvětleno v následujícím textu od zástupce firmy:

Pro přihlášení využijte tento odkaz: www.didakta.cz

Ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor.

Login: crna2139@didakta.cz

Heslo: Y2UE

(Po načtení stránky www.didakta.cz se objeví okno pro zadání přihlašovacích údajů. Login i heslo prosím nevpisujte, ale vložte pomocí klávesové zkratky CTRL+C a následně CTRL+V do jednotlivých polí. 1. pole pro vložení Loginu a 2. pole pro Heslo. Dbejte prosím na vkládání pouze samotného loginu a hesla, pozor na znaky navíc.)

K dispozici pro žáky jsou všechny výukové programy společnosti SILCOM Multimedia.

Zároveň vás prosím, abyste v zájmu co nejhladšího průběhu rodičům sdělili také následující informace:

  •        aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10,
  •      upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.

Akce platí do odvolání - předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

Rovněž odkazuji na video s představením přihlášení k portálu, obsahu portálu a základním ovládání programů - https://youtu.be/znS66ojjaOM