Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpětná vazba

14. 4. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

znovu vás upozorňujeme, že jsme připraveni zodpovědět vám jakékoliv dotazy týkající se domácí výuky.

Neváhejte kontaktovat třídní učitele nebo vyučující jednotlivých předmětů, pokud potřebujete poradit s úkolem, vysvětlit zadání nebo si ověřit správnost vypracování. Zde znovu přikládáme kontakty na pedagogické pracovníky: KONTAKTY

Ano, na internetových stránkách jsme zveřejnili, že vypracované úkoly nepožadujeme zasílat. To však neznamená, že vám to zakazujeme nebo že si to nepřejeme.

Právě naopak. Pouze vám to nenařizujeme a ponecháváme zcela na vás, zda naši nabídku pomoci využijete. Moc rádi s vámi vypracování úkolů budeme konzultovat a pomůžeme s jejich opravou.

Připomínáme taky, že vás nechceme přetěžovat. Úkoly jsme po důkladném zvážení zadali na celý měsíc duben. Dbejte, moc vás o to prosíme, na jejich rozložení v čase. Podrobněji čtěte zde: https://zsprosimerice.estranky.cz/clanky/aktuality/vyukove-materialy---duben.html

Pokud by však vaše děti byly rychlejší a všechny úkoly vypracovaly dříve, využijte doplňkové nabídky různých internetových stránek, které zveřejňujeme průběžně na našem webu, nebo kontaktujte třídní učitele a vyučující. Ti mají připravené doplňkové sady opakovacích a vzdělávacích materiálů, které vám samozřejmě moc rádi zašlou.

Vydržte a zůstaňte zdraví!

Vaši pedagogičtí pracovníci ZŠ Prosiměřice