Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.ročník Přehlídky dětských divadelních souborů

14. 5. 2012

 Již po patnácté se sešli milovníci divadelního umění v Kulturním domě v Prosiměřicích, aby předvedli své herecké umění. Letos vystoupilo osm souborů z celého znojemského okresu. Naši školu reprezentovala třetí třída s pohádkou "Šípková Růženka" a 5.A s "Dívčí válkou". Oběma třídám patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Velký dík patří i našim bývalým žákyním Janě Hodinové a Kateřině Semotamové (dnes studentky Gymnázia Dr.Karla Polesného ve Znojmě)za moderování celé přehlídky. Děvčata předvedla skutečně výkon na profesionální úrovni.

Nemalou zásluhu na bezchybném průběhu mají i další žáci naší školy:

Karel Semotam, Martin Lesa a Daniel Schneider - kapela Michal Nábělek - taneční vystoupení Michael Schneider a Miloš Dočekal -technická četa Ilona Bařáková a Tereza Stibůrková - hostesky Již nyní se těšíme na příští rok!!!

 

(D.Mráková)