Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bruslení – 4. třída

24. 2. 2014

img_3649.jpgV posledních letech se stalo nedílnou součástí tělesné výchovy na naší škole bruslení. V zimních měsících vzniklo vždy na hřišti u školy kluziště, které s pečlivostí sobě vlastní opakovaně vytvářel náš školník pan Radek Bíbr. Letos však nám zima nepřála a teploty nad bodem mrazu znemožnily tvorbu jakékoli ledové plochy.
Z tohoto důvodu se žáci naší školy vypravili na Městské kluziště Znojmo. Nejdříve jeli ledovou plochu otestovat páťáci a těsně před jarními prázdninami vyrazili do Znojma čtvrťáci. Led byl výborně připravený a počasí příjemné, takže si všichni báječně zabruslili. Pár pádu nám dobrou náladu rozhodně nezkazilo a určitě si tento krasobruslařský výlet ještě zopakujeme.
Kraso-rychlo-bruslení-na-zdar!
(PP)