Jdi na obsah Jdi na menu
 


Piškvorky

8. 10. 2013

Dne 14. října 2013 se na naší škole uskuteční školní kolo 6. ročníku mistrovství škol v piškvorkách – pIšQworky 2013. Historicky největší studentské soutěže v ČR této taktické hry se v loňském roce zúčastnilo 27 000 studentů.

Pravidla jsou jednoduchá: Vyhrát může každý, kdo poskládá pět koleček či pět křížků do jedné řady dřív, než se to podaří soupeři! Na každém turnaji v celé České republice na vítězné týmy čekají dárky a zajímavé ceny v celkové hodnotě milion korun. Kromě toho poznáte nové nadšence do piškvorek, holky kluky a kluci holky a kdo ví, třeba přeskočí jiskra! Každý účastník navíc dostane originální fix liner Centropen s logem soutěže pIšQworky – kluci modrý a holky červený.

Ti nejlepší ze školního kola, kteří vytvoří pětičlenné týmy, mohou naši školu reprezentovat v oblastním kole a v případě úspěchu i v krajském a finálovém kole. To se uskuteční na konci listopadu v Brně. Hlavní cenou je adrenalinové odpoledne dle vlastního výběru (terénní koloběžka, obří houpačka, bungee trampolína a mnohem víc).

XO jsou všude. Buď XO.

 

Stanislav Kasík