Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední výuková aktivita projektu

28. 4. 2015

Po dvouleté spolupráci se SOŠ a SOU Dvořákova Znojmo na evropském projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání se žáci devátých tříd v pondělí 27. dubna 2015 zúčastnili posledních výukových aktivit v jeho rámci. Tentokrát byli rozděleni do pěti skupin.
Chlapci se v dílnách na Hakenově ulici seznamovali se základy práce s kovy a plasty, v moderní chemické laboratoři na Dvořákově ulici pracovaly děti instrumentálními metodami. Další skupina se vypravila do Gránického údolí zkoumat místní faunu a flóru a poslední skupina se ve sklenících věnovala tématu Rozmnožování rostlin.
Součástí projektu bude ještě v červnu exkurze ve třech firmách pro žáky osmých tříd. Děkujeme SOŠ a SOU Dvořákova, že naši školu do projektu vybrala. Všechny výukové aktivity byly pro naše žáky velmi přínosné a doufáme, že aspoň v některých probudily zájem o studium přírodovědných a technických oborů.
URB.