Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehlídka divadelních souborů slavila úspěch

7. 5. 2013

dsc05007.jpgV úterý 7. května 2013 se konal již šestnáctý ročních Přehlídky divadelních souborů v Prosiměřicích. Letos se přihlásilo celkem šest souborů z okresu Znojmo. Zdařilé herecké výkony malých umělců střídala pěvecká a taneční vystoupení.
Naši školu reprezentovali žáci 4. třídy s představením "Piráti z Karibiku" . dsc05024.jpg
Celým divadelním dopolednem nás velmi mile provázela Kristýna Hatalová (6.A) a Marie Langová (9.B).
Přestávku nám zpříjemnila děvčata z kroužku aerobiku s vystoupením  "Marionety", se kterým nás budou 1.června 2013 reprezentovat v O2 aréně v Praze.  
Odborná porota ocenila všechna vystoupení a všechny soubory si z Prosiměřic odvážely diplom a sladkou odměnu.
Poděkování patří i žákům naší školy, kteří se velkou měrou zasloužili za plynulý chod celé přehlídky - Anetě Louštilové, Martině Venhudové, Veronice Stachové, Lence Zelinkové, Haně Floriánové, Jiřímu Širůčkovi, Danielu Schneiderovi a Tomáši Weissovi.  
Příští rok na divadelních prknech na shledanou!!!

(D.Mráková a Urb.)