Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠESŤÁCI VE ZNOJEMSKÉ KNIHOVNĚ

6. 3. 2014

dsc05925.jpgNa naší škole je zvykem, že všichni žáci šestého ročníku navštíví Městskou knihovnu ve Znojmě, konkrétně její dětské oddělení. Paní vedoucí si pro nás vždy připraví velice zajímavý program, ve kterém naše žáky a žákyně seznámí s provozem a řádem knihovny. Naučí je vyhledávat požadované knižní tituly a spoustu dalších důležitých věcí spojených s půjčováním knih. Letos si pro nás jako bonus připravila velké množství her, které byly vždy spojené s četbou knih. Šesťáci velmi dobře spolupracovali, byli aktivní adsc05906.jpg do každé nové hry šli s pořádným nasazením. Na konci naší zajímavé exkurze si někteří žáci založili průkazku do knihovny a odnášeli si první vypůjčené knihy.
Budeme si přát, aby jim čtenářské nadšení vydrželo hodně dlouho!

(D. Mráková a URB.)