Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní den žáků 1.stupně ZŠ Prosiměřice, ZŠ Oleksovice a ZŠ Práče

16. 9. 2012

V pátek 14.9. 2012 prožili žáci 2.-5.tříd naší školy dopoledne plné sportovních utkání, soutěží a zábavy, které letos proběhlo v Oleksovicích. Naši třeťáci a čtvrťáci soupeřili s týmy ZŠ Práče a Oleksovice ve fotbale a vybíjené, přátelská utkání sehrály spolu i třídy 5.A a 5.B naší školy. Všechny děti se během dopoledne mohly pod dohledem žáků 9.tříd zúčastnit soutěží, ve kterých prokázaly svoji obratnost a šikovnost. Turnaj skončil s těmito výsledky:

Fotbal: 1.místo – ZŠ Práče
            2.místo – ZŠ Prosiměřice
            3.místo –ZŠ Oleksovice
Vybíjená: 1.místo – ZŠ Prosiměřice
                 2.místo – ZŠ Oleksovice
                 3.místo – ZŠ Práče
Počasí sportovnímu dni přálo, takže děti si domů odvážely nejen sladké odměny, ale i plno krásných zážitků.
Společně se těšíme na příští ročník.
 
/D.Zezulová/