Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení učitelé, milí spolužáci.

11. 7. 2014

Už je to devět let, co jsme se poprvé spatřili. V první třídě jsme se naučili základům matematiky a českého jazyka a postupem času jsme získali i mnoho dalších vědomostí. Je to dávno, co jsme byli stydliví a rozpačití prvňáčci, ale to jen do té doby, než jsme se navzájem poznali. S někým jsme se spřátelili více a s někým méně. Loučíme se po mnoha letech, co jsme se potkávali denně na chodbách a obědvali společně v jídelně. Roky pomalu plynuly a spousta zážitků, co jsme zažili na výletech, školách v přírodě, ale především ve třídě, zůstanou už jen v našich vzpomínkách. Budeme vzpomínat jako naši rodiče a prarodiče na ty nejkrásnější školní léta.
Chtěli bychom se také rozloučit s některými žáky z vedlejších tříd, kteří pro nás hodně znamenali. A také nesmíme zapomenout na naše učitele, zejména naše třídní učitelky Hanu Kolářovou, Blanku Nožkovou a Janu Bezroukovou. Všichni nás toho spoustu naučili, a to nejen z hlediska učení. Se všemi učiteli se dalo skvěle vycházet a rozumně se s nimi domluvit. Děkujeme jim za to, že vynaložili maximální úsilí na to, aby nás připravili na další roky studia.
Pro mnohé z nás bude těžké se rozloučit, ale i přesto pamatujme, že něco krásného končí, aby mohlo něco ještě krásnějšího začít. Na dalších školách si najdeme nové kamarády, ale i přesto budeme na tuto třídu vzpomínat v dobrém, mnozí i se slzami v očích a nést si ji ve svých srdcích.
Třída 9.B