Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahájení školního roku sportem a zábavou

12. 9. 2011

sport.den2011-001.jpgStalo se již tradicí, že žáci prvního stupně naší školy spolu se žáky ZŠ Práče a ZŠ Oleksovice, zahajují školní rok sportovně a zábavně. Nejinak tomu bylo i letos. A tak v pátek 9.9.2011 se na prosiměřickém hřišti sešlo přibližně 180 dětí, aby si poměřilo své síly a schopnosti.

U jednotlivých disciplín dětem vysvětlovali pravidla (a mnohdy i pomáhali) naši šikovní deváťáci. Žáci měli možnost vyzkoušet si chůzi na chůdách, lovení rybiček, srážení plechovek, běh třínohých, skoky přes švihadlo, kop na branku a mnoho dalšího. Pokud byli děti úspěšné, odnášely si sladkou odměnu.sport.den2011-015.jpg
Ve vybíjené a fotbale se utkali žáci naší školy proti žákům oleksovické a práčské školy. Ve vybíjené se nejlépe vedlo žákům ZŠ Práče, druzí byli žáci ZŠ Prosiměřice a třetí skončili žáci ZŠ Oleksovice. Ve fotbale se na prvním místě umístili žáci naší školy. Druhé místo patřilo ZŠ Práče a diplom za třetí místo si odvezla ZŠ Oleksovice.
Počasí nám přálo, sportově-zábavný den se vydařil. A tak nezbývá než dodat – ZASE ZA ROK!  (A.Hatalová)

 

sport.den2011-021.jpg