Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěchy žáků školy

Příspěvky

Úspěch žáků naší školy v matematické olympiádě

17. 4. 2015

  Ve středu 8. 4. 2015 proběhlo ve Znojmě okresní kolo matematické olympiády pro 6. - 8. třídu. Této soutěže se mohou zúčastnit žáci, kteří ve školním kole vyřešili alespoň 4 příklady ze 6 zadaných jako domácí úkoly. 

 

Krajské kolo OJČ bylo pro nás úspěšné

15. 4. 2015

V letošním ročníku Olympiády v českém jazyce si naše škola vedla skutečně úspěšně. V okresním kole ve Znojmě obsadila naše žákyně Lada Šťastná nádherné třetí místo a s tím spojený postup do kola krajského, které se uskutečnilo v pátek 10. dubna 2015.

 

Školní kolo recitační soutěže na druhém stupni

5. 3. 2015

dsc07078.jpg

Ve středu 4. března 2015 se téměř dvacítka žáků druhého stupně sešla s mírnou trémou, ale odhodláním vybojovat ve školním kole recitační soutěže to nejlepší umístění. Soutěžící se opravdu snažili, aby právě ten jejich výkon stačil na postup do okresního kola.

 

Na 1.stupni se recitovalo

20. 2. 2015

p1060773.jpgVe středu 18.2. a ve čtvrtek 19.2. se konalo školní kolo recitační soutěže. Žáci 2.– 5.ročníku měli možnost svým přednesem zaujmout porotu, která z celkového počtu 22 soutěžících vybírala ve 2 kategoriích ty nejlepší.

 

 

(732)Zeměpisná olympiáda

14. 2. 2015

 

Velký úspěch v okresním kole Olympiády v českém jazyce

6. 2. 2015

Ve čtvrtek 5. února 2015 zasedla dvě děvčata, která zvítězila ve školním kole Olympiády v českém jazyce, k plnění nelehkých úkolů kola okresního. Nejdříve je čekala slohová práce na téma " Nebojte se, my tady jenom strašíme" a poté následovaly velice záludné otázky gramatické části.

 

Podzim čaruje

17. 12. 2014

vv--1-.jpgJiž v říjnových dnech byla pro žáky naší školy vyhlášena fotografická soutěž "PODZIM ČARUJE". V těchto dnech podzim, i ten skutečný, dočaroval a dnes byly v Kulturním domě v Prosiměřicích slavnostně vyhlášeny výsledky této soutěže. Vítězné fotografie z kategorie 1. i 2. stupně vybírali studenti 1. ročníku Fakulty umění (oboru tvůrčí fotografie) Ostravské univerzity.

 

Školní kolo Olympiády v českém jazyce zná své vítěze

16. 12. 2014

V prosincových dnech na naší škole proběhlo již tradičně školní kolo Olympiády v českém jazyce, kterého se letos zúčastnilo dvanáct žáků a žákyň osmého a devátého ročníku. Všichni museli prokázat své znalosti v mluvnické a slohové části.

 

ÚSPĚCH NAŠÍ ŽÁKYNĚ V LITERÁRNÍ SOUTĚŽI

24. 9. 2014

Velký úspěch zaznamenala žákyně 9.A Lada Šťastná v literární soutěži, která je určena pro začínající spisovatele. Tato soutěž s názvem "Rokle šeré smrti" se uskutečnila pod záštitou Prague by Night a letos proběhl již její desátý ročník.

 

Úspěch žáků naší školy ve fyzikální olympiádě

3. 6. 2014

V květnu tohoto roku se opět uskutečnilo okresní kolo fyzikální olympiády. Tato soutěž byla jako obvykle velice náročná neboť se kvalifikovalo sedm škol .

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »