Jdi na obsah Jdi na menu
 


McDonald´s Cup

4. 5. 2010

    ObrazekKe konci dubna se na naší škole uskutečnil turnaj ve fotbale McDonald´s Cup.  Byl rozdělen na dvě kategorie : „A“ – 2.-3. tř. a „B“ – 4. – 5. tř. V kategorii mladších se mezi sebou utkaly týmy 2. a 3. tříd, zvítězila 3.B, v kategorii starších se překvapivě prosadila 4. třída. Ze všech družstev byli poté vybráni nejlepší hráči, aby nás reprezentovali na oblastním kole.

    V mladší kategorii „A“, která Obrazekse hrála na našem školním hřišti 27.4.2010, se naši fotbalisté umístili na 3. místě, zvítězila ZŠ Nám. Republiky. Starší žáci z kategorie „B“ si vyjeli za turnajem do Únanova. Společně s nimi vyrazila fandit i početná skupina fanoušků z 5. tříd. Turnaj se hrál 29.4.2010 a naši žáci obsadili těsně 2. místo. Přestože neprohráli ani jediný zápas, na vítězství to tentokrát nestačilo. Vyhrála ZŠ Přímětice.

(PP)ObrazekObrazek