Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na naší škole proběhlo školní kolo Olympiády v českém jazyce

16. 12. 2013

Minulý týden se někteří žáci z řad osmého a devátého ročníku zúčastnili školního kola Olympiády v českém jazyce. Museli splnit nelehké úkoly, které byly rozděleny do dvou částí. Nejprve se potýkali se slohovou prací na téma "Možná se vám už také někdy stalo..." a poté plnili mluvnické úkoly.
Nejlépe si vedli žáci 9.B třídy - Gabriela FRANTIŠOVÁ a Daniel SCHNEIDER, kteří dosáhli shodného počtu bodů a budou naši školu reprezentovat v okresním kole ve Znojmě.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům držíme palce v okresním kole!!!

(D. Mráková)

 VÝSLEDKOVÁ LISTINA OLYMPIÁDY V ČESKÉM JAZYCE    

                                (ŠKOLNÍ KOLO)

Pořadí
Jméno
Třída
Gramatická část
Slohová
 část
Bodů celkem
1.
Gabriela Františová
9.B
18 bodů
9 bodů
27
 
Daniel Schneider
9.B
17 bodů
10 bodů
27
2.
Lada Šťastná
8.A
18 bodů
8 bodů
26
3.
Tomáš Weiss
9.B
15 bodů
9 bodů
24
4.
Pavel Worbis
9.A
15 bodů
7 bodů
22
5.
Denisa Čechová
8.A
12 bodů
8 bodů
20
5.
Romana Červená
9.B
15 bodů
5 bodů
20
6.
Eva Tkadlecová
9.A
12 bodů
7 bodů
19
 
Daniela Poláková
9.A
12 bodů
7 bodů
19
 
Vendula Kryštofová
9.B
11 bodů
8 bodů
19
7.
Hana Toiflová
9.B
10 bodů
7 bodů
17
8.
Sára Balíková
8.A
9 bodů
7 bodů
16
9.
Veronika Kašpárková
8.A
8 bodů
7 bodů
15
 
Lucie Cejpková
9.B
7 bodů
8 bodů
15
10.
Denis Kuřitka
8.A
7 bodů
7 bodů
14
 
Tereza Škrdlová
9.B
7 bodů
7 bodů
14
11.
Tereza Eliášová
8.A
5 bodů
8 bodů
13
 
Lucie Třísková
8.B
7 bodů
6 bodů
13
12.
Daniela Čeperová
8.B
5 bodů
7 bodů
12
 
Denisa Šandorová
9.A
6 bodů
6 bodů
12
 
Tereza Jahodová
9.B
4 body
8 bodů
12
 
Eliška Svobodová
9.B
6 bodů
6 bodů
12
13.
Adéla Bartoňová
9.A
6 bodů
5 bodů
11
 
Kateřina Trochtová           
9.B
4 body
7 bodů
11
14.
Tereza Žižková
9.A
7 bodů
3 body
10
15.
Jonáš Havel
8.A
3 body
6 bodů
9
 
Nikol Němcová
8.B
4 body
5 bodů
9
 
Aneta Březovjaková
9.A
4 body
5 bodů
9
16.
Veronika Hončáková
9.B
5 bodů
2 body
7
17.
Jitka Dvořáková
8.B
-
8 bodů
8
18.
Veronika Wollnerová
8.B
-
7 bodů
7
 
Veronika Poláková
8.B
-
7 bodů
7
19.
Beáta Láníková
8.B
-
6 bodů
6
 
Kateřina Juřenová
9.B
-
6 bodů
6
 
Anežka Marková
9.B
-
6 bodů
6
20.
Kristýna Cahová
9.B
-
4 body0
4

Gabriela Františová a Daniel Schneider postupují do okresního kola