Jdi na obsah Jdi na menu
 


PĚT ŽÁKŮ NAŠÍ ŠKOLY USPĚLO VE VÝTVARNÉ SOUTĚŽI

22. 5. 2012

dsc03806.jpgV úterý 22.5.2012 se konalo slavnostní vyhlášení výtvarné soutěže "Policie - náš ochránce", kterou již jedenáct let vyhlašuje Policie České republiky Územní odbor Znojmo ve spolupráci s naší školou.Letošní ročník byl pro naši školu mimořádně úspěšný. Hned pět žáků si odneslo z této soutěže diplom a drobné dárky. Poděkování a gratulace patří Lence Trochtové - 2. místo (kat.1.-2. třídy), Anežce Markové - 1.místo (kat. 7,-9.třídy), Anetě Louštilové - 2.místo (kat. 7.-9.třídy), Zuzaně Táborské - 3.místo (kat.7.-9.třídy), Danielu Schneiderovi - 1.místo (kat.počítačová grafika).

Po předání cen se výherci mohli seznámit s dopravní technikou a prací psovodů.
Všichni odcházeli domů nadšeni!
 
D. Mráková