Jdi na obsah Jdi na menu
 


Policie náš ochránce - ve výtvarné soutěži jsme uspěli

31. 3. 2011

     dsc02161.jpg I letos vyhlásila Policie ČR Znojmo ve spolupráci s naší školou výtvarnou soutěž s názvem "Policie - náš ochránce". Do soutěže se zapojilo celkem 26 škol z celého znojemského okresu. Naši žáci si v této velké konkurenci vedli velmi dobře.

Daniel Schneider (6.B) obsadil v kategorii 5.- 6. tříd 3.místo a Zuzana Táborská (7.B) v kategorii 7.- 9. tříd krásné 2. místo.

Slavnostní vyhlášení vítězů této soutěže se konalo ve středu 30.března 2011 v budově Policie ČR ve Znojmě. Vítězové si odnášeli nejen diplom a pěkné ceny, ale především nezapomenutelné zážitky z příjemně prožitého dopoledne. Všichni měli možnost si prohlédnout policejní auta, techniku, výcvik služebních psů a nakonec si zastříleli na laserové střelnici.dsc02162.jpg

Vítězům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

(D. Mráková)