Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavíme úspěchy v soutěži Autorské čtení

29. 3. 2013

dsc00152.jpgV středečním dopoledni 27. března 2013 patřily prostory přednáškového sálu Městské knihovny ve Znojmě vyhlašování již 8. ročníku soutěže Autorské čtení. V ostré konkurenci žáků a studentů nejen znojemských základních i středních škol se významně prosadily i žákyně naší školy jako jediné zástupkyně vesnických škol znojemského okresu. Posuďte sami a společně s námi poblahopřejte našim úspěšným děvčatům.
Za poezii si ve své věkové kategorii odnesly ocenění na prvním místě KRISTÝNA HATALOVÁ z 6. A za báseň Pelikán a na třetím místě JITKA NAVRÁTILOVÁ z 6. A za báseň Slon.
Za prózu potom získaly ceny ve svých věkových kategoriích nadsc00148.jpg krásném druhém místě KATEŘINA CHALOUPKOVÁ z 9. A za práci Kufr, na třetím místě IVONA SOBOTKOVÁ z 9. B za povídku První zážitek a rovněž na třetím místě KRISTÝNA HATALOVÁ z 6. A za text Štěstí? Náhoda?
Naši školu v soutěži dále reprezentovaly Marie Langová, Zuzana Táborská, Martina Venhudová z 9. B a Veronika Bíbrová z 6. A.
Všem zúčastněným děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a oceněným srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších literárních úspěchů.
Kompletní výsledková listina je dostupná na stránkách Městské knihovny Znojmo: http://www.knihovnazn.cz/component/content/article/3-novinky/2600-vysledky-autorskeho-teni-ak-z-a-student-stednich-a-uovskych-kol-2013.html

URB.