Jdi na obsah Jdi na menu
 


ÚSPĚCH VE VÝTVARNÉ SOUTĚŽI

20. 4. 2010

Obrazek Naše škola již devět let spolupracuje s Policií ČR v organizování výtvarné soutěže "POLICIE - NÁŠ OCHRÁNCE". V úterý 20.4.2010 se konalo slavnostní vyhlášení této soutěže v budově Policie ve Znojmě. Kromě  dárků a diplomu bylo snad největší odměnou pro žáky příjemně strávené dopoledne. Děti mohly být svědky výcviku služebních policejních psů, seznámily se s nejnovější dopravní technikou a na Obrazekzávěr navštívily laserovou střelnici, kde si mohly zastřílet z laserové pistole.

Takto příjemně strávily tento den i tři vítězky z naší školy, které se umístily na předních místech.

2. místo: Michaela Valentová (6.B)

3. místo: Zuzana Táborská (6.B)

2. místo: Klára Lounová (9.A)

Vítězkám blahopřejeme! (D.Mráková)

ObrazekObrazek

 

Obrazek