Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velké úspěchy ve výtvarné soutěži

23. 5. 2013

dsc05246.jpgNaše škola se může pochlubit hned několika úspěchy ve výtvarné soutěži "Policie - náš ochránce". Letos se konal již 12.ročník této soutěže, kterou pořádá Policie ČR Územní odbor Znojmo ve spolupráci s naší školou.
Ve čtvrtek 23.5.2013 se konalo slavnostní předání cen a diplomů v budově Policie ČR. Děti se seznámily s policejní a dopravní technikou,dsc05263.jpg zhlédli ukázku výcviku služebních psů, avšak největší atrakcí pro ně bylo setkání s několikatýdenním štěnětem německého ovčáka.
Všem se dopoledne strávené v policejním areálu líbilo.
Naši školu úspěšně reprezentovali tito žáci:

Soutěžní kategorie: 5. – 6. třída

1. místo: Romana Hobzová(6.B)
2. místo: Václav Marek(6.B)

Soutěžní kategorie: 7. – 9. třída

1. místo: Daniel Schneider(8.B)
2. místo: Zuzana Táborská(9.B)

Počítačová grafika

Soutěžní kategorie: 1. – 5. třída
2. místo: Hana Ludvíková(5.B)

Soutěžní kategorie: 6. – 9. třída

1. místo: Daniel Schneider(8.B)
2. místo: Zuzana Táborská(9.B)
3. místo: Kamila Fruhvirtová(9.B)

Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!!!

(D. Mráková)